Her får du mer informasjon om møtet i Fellesnemnda Alver den 02.09.2019, som saksliste, sakskart, protokoll og liste over frammøtte representanter.
Clear

    Møte i Fellesnemnda Alver den 02.09.2019

    Fellesnemnda Alver
    02.09.2019   12:00 - 17:00
    Utvalg:Fellesnemnda Alver
    Dato:02.09.2019   12:00 - 17:00
    Møtested:Nordhordlandshallen, Knarvik
    Status:Innkallingen er sendt
    Sakskart:Innkalling - Fellesnemnda Alver - 02.09.2019 (Hoveddokument) ()

    Saksliste

    Medlemmer

    Medlemmer
    PolitikerPartiMedlemstypeE-Post
    Øyvind OddekalvArbeiderpartietUtvalsleiar
    Astrid Aarhus ByrknesKristeleg FolkepartiNestleiar
    Anne Grete EideArbeiderpartietMedlem
    Jostein BorlaugArbeiderpartietMedlem
    Kirsti Gjetle FloenArbeiderpartietMedlem
    Nina BognøyArbeiderpartietMedlem
    Ståle Juvik HaugeArbeiderpartietMedlem
    Øyvind BratshaugFremskrittspartietMedlem
    Bjarte VatnøyFremskrittspartietMedlem
    Nina Stabell ØvreåsFremskrittspartietMedlem
    Karl VågstølHøgreMedlem
    Nils Marton AadlandHøgreMedlem
    Kenneth Taule MurbergHøgreMedlem
    Leif Hosøy SleireKristeleg FolkepartiMedlem
    Asle HetlebakkeKristeleg FolkepartiMedlem
    Marit Samnøy JøssangKristeleg FolkepartiMedlem
    Anna K.ValleSenterpartietMedlem
    Sølvi Gripsgård KnudsenSenterpartietMedlem
    May Britt Vågenes GjerdeSenterpartietMedlem
    Jon AskelandSenterpartietMedlem
    Sveinung ToftVenstreMedlem
    Torill HellandArbeiderpartietVaramedlem
    Tormod SkurtveitArbeiderpartietVaramedlem
    Dag HugaasArbeiderpartietVaramedlem
    Hogne BrunborgArbeiderpartietVaramedlem
    Leidulv BrunborgArbeiderpartietVaramedlem
    Tove Linnea BrandvikArbeiderpartietVaramedlem
    Morten KlementsenBygdelista FolkeviljenVaramedlem
    Øystein Reidar MoldeklevFremskrittspartietVaramedlem
    Henriette FennellyFremskrittspartietVaramedlem
    Roy BøFremskrittspartietVaramedlem
    Normann SæbøHøgreVaramedlem
    Mabel JohansenHøgreVaramedlem
    Ingrid FjeldsbøHøgreVaramedlem
    Olav Magnus SteinslandHøgreVaramedlem
    May Eva SandvikHøgreVaramedlem
    Stian LavikKristeleg FolkepartiVaramedlem
    Anne Karin Angelskår EknesKristeleg FolkepartiVaramedlem
    Odd Leif MjøsKristeleg FolkepartiVaramedlem
    Sæbjørg Hageberg KjekaKristeleg FolkepartiVaramedlem
    Vetlemøy WergelandKristeleg FolkepartiVaramedlem
    Bent RisøyKristeleg FolkepartiVaramedlem
    Malin Helene KnudsenKristeleg FolkepartiVaramedlem
    David Pletten AasgardKristeleg FolkepartiVaramedlem
    Karina Garnes ReigstadMiljøpartiet De GrønneVaramedlem
    Anita BakkenMiljøpartiet De GrønneVaramedlem
    Jarle VassdalSenterpartietVaramedlem
    Jørgen HerlandSenterpartietVaramedlem
    Ingeborg MyksvollSenterpartietVaramedlem
    Anne Berit Bø PalmesenSenterpartietVaramedlem
    Silje NamtvedtSenterpartietVaramedlem
    Peder JøsendalSosialistisk VenstrepartiVaramedlem
    Andreas DyngenUavhengigVaramedlem
    Anita HøgquistUavhengigVaramedlem
    Agnes Hushovde BernesVenstreVaramedlem
    ACOS Innsyn levert av ACOS AS