Her ser du informasjon om eit møte i Fellesnemnda Alver.
Clear

    Møte i Fellesnemnda Alver den 07.10.2019

    Fellesnemnda Alver
    07.10.2019   12:00 - 16:00
    Utval:Fellesnemnda Alver
    Dato:07.10.2019   12:00 - 16:00
    Møtestad:Rådhuset, Meland
    Status:Innkalling er sendt
    Sakskart:Innkalling - Fellesnemnda Alver - 07.10.2019 (Hoveddokument) ()

    Saksliste

    Medlemmer

    Medlemmer
    PolitikarPartiMedlemstypeE-Post
    Øyvind OddekalvArbeiderpartietUtvalsleiar
    Anne Grete EideArbeiderpartietMedlem
    Jostein BorlaugArbeiderpartietMedlem
    Kirsti Gjetle FloenArbeiderpartietMedlem
    Nina BognøyArbeiderpartietMedlem
    Ståle Juvik HaugeArbeiderpartietMedlem
    Bjarte VatnøyFremskrittspartietMedlem
    Nina Stabell ØvreåsFremskrittspartietMedlem
    Karl VågstølHøgreMedlem
    Kenneth Taule MurbergHøgreMedlem
    Nils Marton AadlandHøgreMedlem
    Marit Samnøy JøssangKristeleg FolkepartiMedlem
    Leif Hosøy SleireKristeleg FolkepartiMedlem
    Sølvi Gripsgård KnudsenSenterpartietMedlem
    May Britt Vågenes GjerdeSenterpartietMedlem
    Jon AskelandSenterpartietMedlem
    Sveinung ToftVenstreMedlem
    Morten KlementsenBygdelista FolkeviljenVaramedlem
    Vetlemøy WergelandKristeleg FolkepartiVaramedlem
    Bent RisøyKristeleg FolkepartiVaramedlem
    Jarle VassdalSenterpartietVaramedlem
    Astrid Aarhus Byrknes (Ikke møtt) Kristeleg FolkepartiNestleiar
    Øyvind Bratshaug (Ikke møtt) FremskrittspartietMedlem
    Asle Hetlebakke (Ikke møtt) Kristeleg FolkepartiMedlem
    Anna K.Valle (Ikke møtt) SenterpartietMedlem
    Torill HellandArbeiderpartietVaramedlem
    Tormod SkurtveitArbeiderpartietVaramedlem
    Dag HugaasArbeiderpartietVaramedlem
    Hogne BrunborgArbeiderpartietVaramedlem
    Leidulv BrunborgArbeiderpartietVaramedlem
    Tove Linnea BrandvikArbeiderpartietVaramedlem
    Øystein Reidar MoldeklevFremskrittspartietVaramedlem
    Henriette FennellyFremskrittspartietVaramedlem
    Roy BøFremskrittspartietVaramedlem
    Normann SæbøHøgreVaramedlem
    Mabel JohansenHøgreVaramedlem
    Ingrid FjeldsbøHøgreVaramedlem
    Olav Magnus SteinslandHøgreVaramedlem
    May Eva SandvikHøgreVaramedlem
    Stian LavikKristeleg FolkepartiVaramedlem
    Anne Karin Angelskår EknesKristeleg FolkepartiVaramedlem
    Odd Leif MjøsKristeleg FolkepartiVaramedlem
    Sæbjørg Hageberg KjekaKristeleg FolkepartiVaramedlem
    Malin Helene KnudsenKristeleg FolkepartiVaramedlem
    David Pletten AasgardKristeleg FolkepartiVaramedlem
    Karina Garnes ReigstadMiljøpartiet De GrønneVaramedlem
    Anita BakkenMiljøpartiet De GrønneVaramedlem
    Jørgen HerlandSenterpartietVaramedlem
    Ingeborg MyksvollSenterpartietVaramedlem
    Anne Berit Bø PalmesenSenterpartietVaramedlem
    Silje NamtvedtSenterpartietVaramedlem
    Peder JøsendalSosialistisk VenstrepartiVaramedlem
    Andreas DyngenUavhengigVaramedlem
    Anita HøgquistUavhengigVaramedlem
    Agnes Hushovde BernesVenstreVaramedlem
    ACOS Innsyn levert av ACOS AS