Utval: | Alver kommunestyre |
---|---|
Dato: | 02.11.2023 09:00 - 15:00 |
Møtestad: | Helsehusest, møterom Nordhordland |
Status: | Vedtak er påført møtet |
Sakskart: | |
Møteprotokoll: |
Innkalling og saksliste er godkjent.
Ingen merknader, samrøystes.
Møteprotokollen er godkjent.
Ingen merknader, samrøystes.
I: Forskrift 2020-11-26 nr. 2654 om folkevalde sin rett til godtgjering og utgiftsdekking opphevast.
II: Forskrifta trer i kraft straks.
Kommunedirektøren sitt framlegg vart samrøystes vedteke.
Kommunestyret vedtar reglement for politisk styringsstruktur med dei endringar som er lagt fram i saka.
Framlegg KRF, H, V og FRP:
Kommunestyret vedtar reglement for politisk styringsstruktur med endringane under kulepunkt 3, 4 og 6 som er lagt fram i saka.
Det vert ikkje føreteke endringar i utvalsstrukturen eller oppgåvefordeling mellom utvala. Eventuelle endringar må bli tatt stilling til i samband med evalueringa av politisk styringsstruktur i forkant av kommunestyrevalet 2027.
Framlegget fekk 19 røyster og fall (H,KRF, V og FRP)
Kommunedirektøren sitt framlegg vart vedteke med 23 røyster, mot 19 røyster.
Administrasjonsutval 2023-2027:
Leiar Nina Bognøy, vara Irene Stendal Østerbø
Nestleiar Sara Sekkingstad, vara Lasse Turøy
Nils Marton Aadland, vara Ingrid Fjeldsbø
Stian Lavik, vara Mary Ann Mostraum
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møte.
Leiar Nina Bognøy, vara Irene Stendal Østerbø
Nestleiar Sara Sekkingstad, vara Lasse Turøy
Nils Marton Aadland, vara Ingrid Fjeldsbø
Stian Lavik, vara Mary Ann Mostraum
Innstillinga vart samrøystes vedteke.
Klagenemnd 2023 - 2027:
Medlemmar:
Leiar Arne Ramslien
Nestleiar Ida Rambeck
Liv Hopland van der Kooij
Wilfred Berthelsen
Leidulv Brunborg
Vara:
Elisabeth Nilsen
Henning Fyllingsnes
Marit Gro Berge
Torgeir Andvik
Ingrid Fjeldsbø
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møte:
Medlemmar:
Leiar Arne Ramslien
Nestleiar Ida Rambeck
Liv Hopland van der Kooij
Wilfred Berthelsen
Leidulv Brunborg
Vara:
Elisabeth Nilsen
Henning Fyllingsnes
Marit Gro Berge
Torgeir Andvik
Ingrid Fjeldsbø
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Eldrerådet 2023 - 2027:
Medlemmar:
Frå kommunestyret:
Nina Øvreås
Irene Stendal Østerbø
Frå pensjonistlaga:
Astrid Grøttveit
Kari Anne Iversen
Arnfinn Hellevang
Britt Pedersen
Atle Bondevik
Johan Mjelde
Jostein Dale
Vara:
Frå kommunestyret:
1. Astrid N.Sylta
2. Yngve Walaker
Frå pensjonistlaga:
1. Jarle Vassdal
2. Torill Mongstad
3. Arne Aven
4. Torill Skage Syslak
5. Helge Kolås
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møte:
Medlemmar:
Frå kommunestyret:
Nina Øvreås
Irene Stendal Østerbø
Frå pensjonistlaga:
Astrid Grøttveit
Kari Anne Iversen
Arnfinn Hellevang
Britt Pedersen
Atle Bondevik
Johan Mjelde
Jostein Dale
Vara:
Frå kommunestyret:
1. Astrid N.Sylta
2. Yngve Walaker
Frå pensjonistlaga:
1. Jarle Vassdal
2. Torill Mongstad
3. Arne Aven
4. Torill Skage Syslak
5. Helge Kolås
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Råd for menneske med nedsett funksjonsevne 2023 - 2027:
Medlemmar:
Frå kommunestyret:
Marius H.Hindenes
Kari Sæthre
Frå organisasjonane:
Edith Jørgenvik
Stein Paulsen
Magne Bjørndal
Svein Arne Vabø
Reidar Knudsen
Marlen Rikstad
Liv Erstad
Vara
Frå kommunestyret:
1. Vigdis Villanger
2. Marie Mostraum
Frå organisasjonane:
1. Erling Jacobsen
2. Bjørg Skiftesvik
3. Ann Cecilie Binder
4. Thomas G.Fosse
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møte:
Medlemmar:
Frå kommunestyret:
Marius H.Hindenes
Kari Sæthre
Frå organisasjonane:
Edith Jørgenvik
Stein Paulsen
Magne Bjørndal
Svein Arne Vabø
Reidar Knudsen
Marlen Rikstad
Liv Erstad
Vara
Frå kommunestyret:
1. Vigdis Villanger
2. Marie Mostraum
Frå organisasjonane:
1.Erling Jacobsen
2. Bjørg Skiftesvik
3.Ann Cecilie Binder
4.Thomas G.Fosse
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Representant til Alver kyrkjeleg fellesråd 2023-2027:
Medlem Lasse Turøy med vara Nina Bognøy
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møte:
Medlem Lasse Turøy med vara Nina Bognøy
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Representantar til SU barnehagane 2023 - 2027:
• Austebygd barnehage medlem Monika S.Gabrielli vara Maria Pletten
• Bø barnehage medlem Nina Bognøy vara Esben Helland
• Haugen barnehage medlem Gunn Tove Kalnes Skjervheim vara Tore Helland
• Juvikstølen barnehage medlem Astrid Aa.Byrknes vara Astrid N.Sylta
• Lindås barnehage medlem Irene S.Østerbø vara Eldbjørg Bakke
• Marihøna barnehage medlem Joakim Byrknes vara Anne Grete Eide
• Prestmarka barnehage medlem Astrid N.Sylta vara Pål Inge F.Hopland
• Sæbø barnehage medlem Kari Sæthre vara Marie Mostraum
Innstilling frå valnemnda vat lagt fram i møtet:
• Austebygd barnehage medlem Monika S.Gabrielli vara Maria Pletten
• Bø barnehage medlem Nina Bognøy vara Esben Helland
• Haugen barnehage medlem Gunn Tove Kalnes Skjervheim vara Tore Helland • Juvikstølen barnehage medlem Astrid Aa.Byrknes vara Astrid N.Sylta
• Lindås barnehage medlem Irene S.Østerbø vara Eldbjørg Bakke
• Marihøna barnehage medlem Joakim Byrknes vara Anne Grete Eide
• Prestmarka barnehage medlem Astrid N.Sylta vara På
• Sæbø barnehage medlem Kari Sæthre vara Marie Mostraum
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Representantar til SU skulane 2023 - 2027:
• Alversund skule medlem Mette Bøe vara Ida Rambech
• Austebygd skule medlem Monika S.Gabrielli vara Maria Pletten
• Eikanger skule medlem Henning Fyllingsnes vara May Britt Birkeland
• Grasdal skule medlem Tone Marit Dyrkolbotn vara Wilfred Berthelsen
• Hordabø skule medlem Esben Helland vara Yngve Walaker
• Kløvheim skule medlem May Britt Birkeland vara Tommy Øvretveit
• Knarvik barneskule medlem Bjørnar Grindheim vara Noah Sellevoll
• Knarvik ungdomsskule medlem Sean Røskeland vara Yngve Walaker
• Leiknes skule medlem Kari Sæthre vara Mary-Ann Mostraum
• Lindås barneskule medlem Irene S.Østerbø vara Eldbjørg Bakke
• Lindås ungdomsskule medlem Siv Marit Rødland vara Vidar Langøy-Jørgenvik
• Manger skule medlem Pål Inge Fosse Hopland vara Leif Taule
• Meland ungdomsskule medlem Nils Marton Aadland vara Helge Henanger
• Myking skule medlem Svenning Bjørke vara Torgeir Andvik
• Ostereidet barneskule medlem Marius H.Hindenes vara Anita Bakken
• Ostereidet ungdomsskule medlem Torgeir Andvik vara Nina S.Øvreås
• Radøy ungdomsskule medlem Astrid N.Sylta vara Thore Helland
• Rossland barne- og ungdomsskule medlem Øyvind Bratshaug vara Anne Grete Eide
• Sagstad skule medlem Anne Grete Eide vara Liv Hopland van der Kooij
• Seim skule medlem Elin Klausen vara Irene S.Østerbø
• Sæbø skule medlem Kari Sæthre vara Helge Kolås
• Vestbygd skule medlem Leif Johnsen vara Lise Augustson
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møtet:
• Alversund skule medlem Mette Bøe vara Ida Rambech
• Austebygd skule medlem Monika S.Gabrielli vara Maria Pletten
• Eikanger skule medlem Henning Fyllingsnes vara May Britt Birkeland
• Grasdal skule medlem Tone Marit Dyrkolbotn vara Wilfred Berthelsen
• Hordabø skule medlem Esben Helland vara Yngve Walaker
• Kløvheim skule medlem May Britt Birkeland vara Tommy Øvretveit
• Knarvik barneskule medlem Bjørnar Grindheim vara Noah Sellevoll
• Knarvik ungdomsskule medlem Sean Røskeland vara Yngve Walaker
• Leiknes skule medlem Kari Sæthre vara Mary-Ann Mostraum
• Lindås barneskule medlem Irene S.Østerbø vara Eldbjørg Bakke
• Lindås ungdomsskule medlem Siv Marit Rødland vara Vidar Langøy-Jørgenvik
• Manger skule medlem Pål Inge Fosse Hopland vara Leif Taule
• Meland ungdomsskule medlem Nils Marton Aadland vara Helge Henanger
• Myking skule medlem Svenning Bjørke vara Torgeir Andvik
• Ostereidet barneskule medlem Marius H.Hindenes vara Anita Bakken
• Ostereidet ungdomsskule medlem Torgeir Andvik vara Nina S.Øvreås
• Radøy ungdomsskule medlem Astrid N.Sylta vara Thore Helland
• Rossland barne- og ungdomsskule medlem Øyvind Bratshaug vara Anne Grete Eide
• Sagstad skule medlem Anne Grete Eide vara Liv Hopland van der Kooij
• Seim skule medlem Elin Klausen vara Irene S.Østerbø
• Sæbø skule medlem Kari Sæthre vara Helge Kolås
• Vestbygd skule medlem Leif Johnsen vara Lise Augustson
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Representant til styret Nordhordland kristne grunnskule 2023 - 2027:
Medlem Nina Stabell Øvreås med vara Jon Vidar Sakseide
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møtet:
Medlem Nina Stabell Øvreås med vara Jon Vidar Sakseide
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Sakkundig nemnd for eigedomsskatt 2023 - 2027:
Medlemmar:
Helge Fjellanger - leiar
Leidulv Brunborg - nestleiar
May-Eva Sandvik
Vara:
Anita Bakken
Egil Gripsgård
Atle Håtuft
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møtet:
Medlemmar:
Helge Fjellanger - leiar
Leidulv Brunborg - nestleiar
May-Eva Sandvik
Vara:
Anita Bakken
Egil Gripsgård
Atle Håtuft
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Klagenemnd for eigedomsskatt 2023 - 2027:
Medlemmar:
Anna Kirkeluten - leiar
Egil Magnar Eidsheim - nestleiar
Audun Sylta
Vara:
1. Tommy Øvretveit
2. Are Nygård
3. Kåre Østrem
Innstilling frå valnenda vart lagt fram i møtet:
Anna Kirkeluten - leiar
Egil Magnar Eidsheim - nestleiar
Audun Sylta
Vara:
1. Tommy Øvretveit
2. Are Nygård
3. Kåre Østrem
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Medlem:
Helge Henanger
Vara:
Torgeir Andvik
Tommy Øvretveit
Torill Helland
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møtet:
Medlem:
Helge Henanger
Vara:
Torgeir Andvik
Tommy Øvretveit
Torill Helland
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Representantar:
Leif Taule
Irene S.Østerbø
Vara
Marit Gro Berge
Mary-Ann Mostraum
Leif Johnsen
Marius H.Hindenes
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møtet:
Representantar:
Leif Taule
Irene S.Østerbø
Vara
Marit Gro Berge
Mary-Ann Mostraum
Leif Johnsen
Marius H.Hindenes
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Medlemmar:
Olav Myhr
Nina Bognøy
Vara:Yngve Walaker
Marit Gro Berge
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møtet:
Medlemmar
Olav Myhr
Nina Bognøy
Vara Yngve Walaker
Marit Gro Berge
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Medlem Helge Henanger med vara Sigmund Bødal
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møte:
Medlem Helge Henanger med vara Sigmund Bødal
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Medlem Helene E.Hølleland
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møtet:
Medlem Helene E.Hølleland
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Medlem Jeanett Eikanger med vara Kristin Tømmermo Holmås
Innstilling frå valnemna vart lagt fram i møtet:
Medlem Jeanett Eikanger med vara Kristin Tømmermo Holmås
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Medlem Henning Fyllingsnes med vara Pål Adrian C.Ryen.
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møtet.
Medlem Henning Fyllingsnes med vara Pål Adrian C.Ryen.
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Medlem Ingrid Fjeldsbø vara Ida Rambech og Henning Fyllingsnes
Medlem Stian Lavik vara Joakim Byrknes og Olav Myhr
Medlem Nina S.Øvreås vara Yngve Walaker og Mary-Ann Mostraum
Medlem Pål Inge F.Hopland vara Anne Grete Eide og Noah Sellevoll
Medlem Anna Marie Hatland vara Trude Hosøy Andersen og Kristin T.Holmaas
Medlem Geir Nilssen vara Irene Østerbø og Matias Hatland Våge
Medlem Gunn-Tove Skjervheim vara Leif Taule og Kenneth Murberg
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møtet:
Ingrid Fjeldsbø vara Ida Rambech og Henning Fyllingsnes
Stian Lavik vara Joakim Byrknes og Olav Myhr
Nina S.Øvreås vara Yngve Walaker og Mary-Ann Mostraum
Pål Inge F.Hopland vara Anne Grete Eide og Noah Sellevoll
Anna Marie Hatland vara Trude Hosøy Andersen og Kristin T.Holmaas
Geir Nilssen vara Irene Østerbø og Matias Hatland Våge
Gunn-Tove Skjervheim vara Leif Taule og Kenneth Murberg
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Medlem Bjørnar Grindheim med vara Ida Rambech.
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møtet:
Medlem Bjørnar Grindheim med vara Ida Rambech.
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Medlem Nina Bognøy med vara Ingrid Fjeldsbø.
Innstilling frå valnenda vart lagt fram i møtet:
Medlem Nina Bognøy med vara Ingrid Fjeldsbø
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Medlem ordførar med varaordførar som vara
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møtet:
Medlem ordførar med varaordførar som vara
Innstillinga vart samrøystes vedteke.
Medlem Geir Nilssen med vara Bjørnar Grindheim
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møtet:
Medlem Geir Nilssen med vara Bjørnar Grindheim
Innstillinga vart samrøystes vedteke.
Medlem Tone Marit Dyrkolbotn med vara Henning Fyllingsnes
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møtet:
Medlem Tone Marit Dyrkolbotn med vara Henning Fyllingsnes
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Medlem ordførar med varaordførar som vara.
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møtet:
Medlem ordførar med varaordførar som vara.
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Medlem ordførar med varaordførar som vara.
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møtet:
Medlem ordførar med varaordførar som vara.
Innstillinga vart samrøystes vedteke.
Medlem Oddmund Skjelvik med vara Irene S. Østerbø
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møtet:
Medlem Oddmund Skjelvik med vara Irene S. Østerbø
Innstillinga vart samrøystes vedteke.
Medlem Mary-Ann Mostraum med vara Nina Bognøy
Innstilling med 2 alternativ frå valnemnda vart lagt fram i møtet:
Alt. 1:
Medlem Mary-Ann Mostraum med vara Nina Bognøy
Framlegget vart vedteke med 21 røyster (H, KRF, FRP, V og 2 uavh.)
Alt. 2:
Medlem Nina Bognøy med vara Mary-Ann Mostraum
Framlegget fekk 20 røyter og fall (SP, AP, INP, SV, R, MDG)
Medlemmar:
Helge Kolås
Lasse Turøy
vara:
Olav Steinar Namtveit
Esben Andre Helland
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møtet:
Medlemmar:
Helge Kolås
Lasse Turøy
vara:
Olav Steinar Namtveit
Esben Andre Helland
Instillinga vart samrøystes vedteke.
Representant Elisabeth Nilsen
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møtet:
Representant Elisabeth Nilsen
Innstillinga vart samrøystes vedteke.
Bergen Hamn AS og Bergen Hamn farvannsforvaltning IKS Medlem Ståle J.Hauge med vara Mary-Ann Mostraum
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møtet:
Bergen Hamn AS og Bergen Hamn farvannsforvaltning IKS Medlem Ståle J.Hauge med vara Mary-Ann Mostraum
Innstillinga vart samrøystes vedteke.
Ordførar, Pål Inge Fosse Hopland og Ingrid Fjeldsbø
Innstilling frå valnemnda vart lagt fram i møtet:
Ordførar, Pål Inge Fosse Hopland og Ingrid Fjeldsbø
Innstillinga vart samrøystes vedteke.
Medlem | Vara |
Nordhordland Kristne Grunnskule | |
Lisa Rudolph | Lisa F. Hordvik |
Radøy Ungdomsskule | |
Jakob Myrtveit | Thomas Kopperdal |
Meland Ungdomsskule | |
Alver Nytun Martins | Cindy Melissa Haugen |
Rossland Ungdomsskule | |
Malene Duesund Wisnes | Aron Håland |
Knarvik Ungdomsskule | |
Mira Jean Hagen | Matheo August Hansen |
Lindås Ungdomsskule | |
Ariel Dalland Kvalvik | Markus Fjeldstad Johnsen |
Ostereidet Ungdomsskule | |
Johanne Laura Viola Fjellanger | Johanne Bårdsen |
Danielsen Ungdomsskule Frekhaug | |
Ida Vilsvik Heldal | Silas Raunehaug |
Vidaregåande nivå | |
Jakob Berger | Elias Ådlandsvik Askeland |
Sofia Dahl | Ole Håkon Markhus Knudsen |
Isak Johan Friis Thomassen | Fredrik Emil Skulstad Furustøl |
Lag og organisasjonar | |
Oscar Wilsgaard Vidner | Ingrid Lovise Søderstrøm Skaar |
Jens Helland Kruse | Andrea Marie Villanueva Myking |
Isabela Brendehaug | Dina Helland Kruse |
Henrik Lilletvedt Nydegger | Sverre Fjeld |
Framlegget vart samrøystes vedteke.
Politikar | Parti | Medlemstype | E-Post |
---|---|---|---|
Sara Hamre Sekkingstad | Senterpartiet | Ordførar | sara.sekkingstad@alver.kommune.no |
Nina Bognøy | Arbeiderpartiet | Varaordførar | Nina.Bognoy@alver.kommune.no |
Pål Inge Fosse Hopland | Arbeiderpartiet | Medlem | pal.inge.fosse.hopland@alver.kommune.no |
Kjell Idar Vangberg | Arbeiderpartiet | Medlem | kjell.idar.vangberg@politiet.no |
Ståle Juvik Hauge | Arbeiderpartiet | Medlem | stale.hauge@alver.kommune.no |
Astrid Namtvedt Sylta | Arbeiderpartiet | Medlem | astridnamtvedtsylta@gmail.com |
Tone Marit Øvretveit Dyrkolbotn | Arbeiderpartiet | Medlem | tonemarithd@gmail.com |
Mary-Ann Mostraum | Fremskrittspartiet | Medlem | maryann@roslagen.no |
Yngve Walaker | Fremskrittspartiet | Medlem | y-walaker@hotmail.com |
Nina Stabell Øvreås | Fremskrittspartiet | Medlem | nina.ovreas@alver.kommune.no |
Esben Andrè Helland | Fremskrittspartiet | Medlem | esbenhelland@gmail.com |
Marie Mostraum | Fremskrittspartiet | Medlem | marie.mostraum@gmail.com |
Ingrid Fjeldsbø | Høgre | Medlem | ingrid.j.duesund.fjeldsbo@alver.kommune.no |
Nils Marton Aadland | Høgre | Medlem | nils.marton.aadland@alver.kommune.no |
Ida Rambech | Høgre | Medlem | ida.rambech@alverhogre.no |
Helge Henanger | Høgre | Medlem | hhena@online.no |
Henning Fyllingsnes | Høgre | Medlem | henning.fyllingsnes@alverhogre.no |
Irene Stendal Østerbø | Industri og Næringspartiet | Medlem | irene.osterbo@inpartiet.no |
Wilfred Berthelsen | Industri og Næringspartiet | Medlem | wilfred.berthelsen@gmail.com |
Matias Hatland Våge | Industri og Næringspartiet | Medlem | matiasvage@outlook.com |
Geir Nilssen | Industri og Næringspartiet | Medlem | nestleder.alver@inpartiet.no |
Astrid Aarhus Byrknes | Kristeleg Folkeparti | Medlem | astridbyrknes@hotmail.com |
Stian Lavik | Kristeleg Folkeparti | Medlem | stian@lavik.com |
Joakim Byrknes | Kristeleg Folkeparti | Medlem | joakimbyrknes@gmail.com |
Olav Myhr | Kristeleg Folkeparti | Medlem | olavjmyhr@gmail.com |
Svenning Bjørke | Kristeleg Folkeparti | Medlem | svenning@lillemarius.com |
Olav Steinar Namtvedt | Senterpartiet | Medlem | olav-na@online.no |
Liv Hopland Van der Kooij | Senterpartiet | Medlem | livhopland@yahoo.no |
Torgeir Andvik | Senterpartiet | Medlem | torgeirandvik@gmail.com |
Vigdis Villanger | Senterpartiet | Medlem | vigdis.villanger@alver.kommune.no |
Lasse Turøy | Sosialistisk Venstreparti | Medlem | lasstur@gmail.com |
Kari Solveig Sæthre | Sosialistisk Venstreparti | Medlem | kari.sathre@gmail.com |
Øyvind Bratshaug | Uavhengig | Medlem | oyvind.bratshaug@a2g.no |
Kenneth Taule Murberg | Uavhengig | Medlem | kenneth.murberg@outlook.com |
Marius Hellan Hindenes | Venstre | Medlem | marius.h.h.2001@gmail.com |
Elin Irene Klausen | Varamedlem | eiklausen@gmail.com | |
Monica Soltveit Gabrielli | Varamedlem | monika.soltveit.gabrielli@gmail.com | |
Villy Rognaldsen | Varamedlem | villro@online.no | |
May Britt Birkeland | Varamedlem | may.britt.birkeland2@vlfk.no | |
Tommy Tjensvold Øvretveit | Fremskrittspartiet | Varamedlem | Tommytoev@hotmail.com |
Sean Røskeland | Høgre | Varamedlem | seanroskeland@gmail.com |
Anna Maria Hatland | Miljøpartiet De Grønne | Varamedlem | annahatland@gmail.com |
Tove-Mette Arnø Fyllingen | tove.mette.fyllingen@alver.kommune.no | ||
Martin W. Kulild | martin.kulild@alver.kommune.no | ||
Tore Helland (Ikke møtt) | Fremskrittspartiet | Medlem | helland007@gmail.com |
Silje Nordal (Ikke møtt) | Høgre | Medlem | sinor2000@gmail.com |
Asle Hetlebakke (Ikke møtt) | Kristeleg Folkeparti | Medlem | a-hetleb@online.no |
Leif Johnsen (Ikke møtt) | Miljøpartiet De Grønne | Medlem | ljholme@online.no |
Bjørnar Smørdal Grindheim (Ikke møtt) | Raudt | Medlem | 56356442@proton.me |
Jon Askeland (Ikke møtt) | Senterpartiet | Medlem | jon.askeland@vlfk.no |