Her ser du informasjon om eit møte i Administrasjonsutvalet.
 
Clear
     
 

Møte i Administrasjonsutvalet den 02.06.2021

Administrasjonsutvalet
02.06.2021   11:00 - 12:00
Utval:Administrasjonsutvalet
Dato:02.06.2021   11:00 - 12:00
Møtestad:Heradsstyresalen
Status:Innkalling er sendt
Sakskart:Innkalling - Administrasjonsutvalet - 02.06.2021 (Hoveddokument)

Saksliste

Medlemmer

Medlemmer
PolitikarPartiMedlemstypeE-Post
Lars FjeldstadUtvalsleiarlars.fjeldstad@osteroy.kommune.no
Hjalti Heimir GislasonHøgreNestleiarhjalti.heimir@gmail.com
Rita Aud TveitenArbeidarpartietMedlemrita@ritatveiten.no
Alexander ThunestvedtArbeidarpartietMedlemalexanderth@live.no
Ragnar TyssebotnFramstegspartietMedlemrag-tys@online.no
Jarle SkeidsvollKristeleg FolkepartiMedlemjarle@skeidsvoll.no
Turid Bjørndal NjåstadSenterpartietMedlemturidbn@gmail.com
Tone MjeldeSosialistisk VenstrepartiMedlemtone_mjelde_90@yahoo.no
Elin Hagebø KallekleivArbeidstaker rep.Elin.Hagebo.Kallekleiv@osteroy.kommune.no
Bente Holm HjortlandArbeidstaker rep.bente.holm.hjortland@osteroy.kommune.no
Ellinor Therese Birkeland (Ikke møtt) FramstegspartietMedlemellinor.therese.birkeland@gmail.com
Jørgen VardenArbeidarpartietVaramedlemjorgen.varden@gmail.com
Henrik ØksnesFramstegspartietVaramedlemhenrik.oksnes@fpu.no
Siren TyssebotnFramstegspartietVaramedlemstyssebotn@hotmail.com
Alf Terje MortensenFramstegspartietVaramedlemalftmo@gmail.com
Sigmund FaugstadFramstegspartietVaramedlemsigmund52@hotmail.com
Berit Moslett BorgeHøgreVaramedlemberit-moslett-borge@hotmail.com
Bjarte Hammer AarlandKristeleg FolkepartiVaramedlembjarte.aarland@gmail.com
Trude TomrenMiljøpartiet Dei GrøneVaramedlemttomren@hotmail.com
Johannes HauglandSenterpartietVaramedlemjohannes.haugland@hotmail.com
Elin Hege Brumer Bratvold LonaSosialistisk VenstrepartiVaramedlemelinhege@gmail.com
Kjersti Ingolvsdotter VevatneVenstreVaramedlemkjeve70@gmail.com
Ingvild Sylta (Ikke møtt) Arbeidstaker rep.Ingvild.Sylta@osteroy.kommune.no
Kristin Aasheim (Ikke møtt) Arbeidstaker rep.kristin.aasheim@osteroy.kommune.no
Jan Ove Flatås (Ikke møtt) Arbeidstaker rep.jan-ove.flataas@osteroy.kommune.no
Marianne Hjelmeland (Ikke møtt) Arbeidstaker rep.marianne.hjelmeland@osteroy.kommune.no
Monica Fyhn (Ikke møtt) Arbeidstaker rep.monica.fyhn@osteroy.kommune.no

Kontaktinformasjon om tenesta

Osterøy kommune
Osterøy kommune, Geitaryggen 8, 5282 Lonevåg
5282 Lonevåg
Telefon: 56192100
ACOS Innsyn levert av ACOS AS